• SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA İÇİN EN ÖNEMLİ PENSİP, KENDİNİ BİLMEKTİR.

    KARBON AYAKİZİ TAKİP VE RAPORLAMA

    Şirketin geleceğini garanti altına almak istiyorsanız, sürdürebilirliği daima göz önünde bulundurmalısınız. Bu dönüşümün ilk adımı raporlama ve izleme mekanizmalarını kurmaktır. Reytech olarak, önde gelen standardlarda şirketinizin küresel ısınmaya olan etkilerini raporluyor ve takip mekanizmalarını kuruyoruz.

Şirketinizin Prestijini Artırın

Şüphesiz ki, insanlığa en büyük tehdit oluşturan etmenlerin başında küresel iklim değişikliği geliyor. Bu konudaki bilinç artarken, tüketiciler ve yatırımcılar bu konuya önem veren şirketleri, rakiplerine kıyasla daha ön planda tutmakta.

İleride Karşılaşacağınız Riskleri Takip Edin

Şirketinizin neredeyse tüm operasyonları direkt veya dolaylı olarak sera gazı salınımına sebep olmaktadır. İlk etapta tamamen çevresel bir etmen olarak gözükse de, esasında bu gösterge operasyonunuzun tükenmekte olan kaynaklara dayalı olduğunu gösterir. Bu giderleri izlemek ve önleyici stratejiler geliştirerek, beklenmeyen gider artışlarının operasyonuza etki etmesini engelleyebilirsiniz.

Operasyonel Giderlerinizi Azaltın

Operasyonlarınızı daha verimli hale getirirken farklı bir açıdan yaklaşın. Göreceksiniz ki, sürdürülebilir uygulamalar operasyon maliyetlerinizi düşürme konsunda ciddi bir etmen olacak.

Uluslararsı Standardlara Uyum

Reytech, ISO 14064, CDP ve GRI 4 gibi uluslar arası alanda en geçerli raporlama standardları ile şirketinizin sürdürülebilirlik ve kürsel iklim değişikliği aksiyon planlarını raporlar. Bu raporlama standardları, uzun vadede stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Personel Eğitimi ve Davranış Gelişimi

Reytech olarak, geliştirdiğiniz stratejileri personeliniz ile doğru komünike etmenize yardımcı olacak programları hazırlar. Gerekli eğitimleri gerçekleştirerek, bu stratejilerin kurum kültürünüzün bir parçası olmasını sağlayacaktır.

Yasal Gereksinimlere Uyum

Türkiye'de 3000'in üzerinde firma yasal olarak sera gazı emisyonlarını raporlamak ile yükümlüdür. Reytech ekibi bu kondua Türkiye'deki en deneyimli deneyimli ekiplerden biri olarak ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılamanızı sağlayacaktır.

Son Yazılar

Yazılarımız ile siz ziyaretçilerimizi bildilendirmek, enerji verimliliği konusunda global ve ulusal anlamda yaşanan gelişmeleri sunmak, gelecek hakkındaki vizyonumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Reytech'in enerji ve yazılım çözümlerinden haberdar olmak istiyorum!