• ELEKTRİK DEPOLANABİLİR Mİ: KESİNLİKLE!

    ENERJİ DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

    Şebeke tipi ve yerleşik enerji depolama çözümlerinde, global liderlerin çözümlerini sizin için projelendiriyoruz. Pik güç yönetiminden, akıllı şebeke uygulamalarına, arz güvenliğine kadar bir çok uygulama için uygun çözümü müşterilerimize sunmaktayız.

Döngü Ömründe Piyasa Lideri Çözümler

Reytech'in öncelikli 3 prensibinden biri "Sürdürülebilirlik'dir", dolayısı ile müşterilerine en uzun ömürlü ekipman çözümlerini sunar. Sunmakta olduğumuz enerji depolama çözümleri, global anlamda en yüksek sayılı döngü ömrüne sahip teknolojilerdir.

LCOE'de Piyasa Lideri Çözümler

NiFe tabanlı depolama teknolojileri ile, yaşam döngüsünde TL/MWh bazında en avantajlı çözümleri sunuyoruz.

Minimum Bakım İhtiyacı

NiFe tabanlı depolama teknolojileri, kimyasal özellikleri itibari ile kendi "stack levelization" işlemini otomatik gerçekleştirir.

Batarya Yönetim Sistemi Entegrasyonu

Entegre batarya yönetim sistemimiz sayesinde, enerji depolama sistemininizin işlemlerini sürekli görüntüleyip, şarj ve uzaktan manuel olarak şarj veya deşarj emirlerini verebilirsiniz.

Sürekli Bakım Hizmeti

Sunmuş olduğumuz batarya sistemlerine sürekli bakım hizmeti sağlıyoruz. Bakım anlaşması karşılığında performans garantisi de elde edebilirsiniz.

"Plug & Play" Sistem Entegrasyonu

Konteyner tipi sistemlerimiz, çok kısa sürede sisteminize senkron hale getirilir.

Son Yazılar

Yazılarımız ile siz ziyaretçilerimizi bildilendirmek, enerji verimliliği konusunda global ve ulusal anlamda yaşanan gelişmeleri sunmak, gelecek hakkındaki vizyonumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Reytech'in enerji ve yazılım çözümlerinden haberdar olmak istiyorum!